Пропозиція насіння картоплі

Сорт ЛІДЕР – (Україна) ранній, дуже врожайний і смачний сорт (крохм.16%), картоплини великі довго-овальні, шкірка гладенька, жовта, м’якуш жовтий, компактне розміщення в корчі, цвіт фіолетовий, товщина і висота стебла середня, стійкий до хвороб і посухи.

SAM_0166

Сорт РЕД ЛЕДІ – (Німеччина) середньо-ранній, високоврожайний, лежкий, смачний (крохм.16% розварюється)сорт. Картоплини великі, довго-овальні, шкірка товста, світло-червона, м’якуш жовтий, цвіт світло-фіолетовий, стебло мало пігментоване, грубе і високе. Посухо- і хворобостійкий.SAM_5262

Сорт КІРАНДА – (Китай) супер-рання, смачний (крохм. 20% розварюється) надранній сорт. Картоплини великі, довго-овальні, шкірка гладенька, жовта, м’якуш білий, цвіт фіолетовий, посухостійкий.SAM_6091

SAM_6429

Сорт ЛАБЕЛЛА – ранньостиглий столовий сорт, характеризується швидким розвитком на початкових стадіях росту.  Забарвлення бульби яскраве, червоного кольору, з неглибокими очками, форма зручна для очищення, подовжено-овальна, м’якіть жовта, апетитного вигляду, не темніюча при варінні, така, що слабо розварюється, відмінного смаку. Цінність сорту: прекрасний, стабільний, не залежно від температурних умов і хвороб, урожай привабливої картоплі, що добре зберігається, з відмінним смаком.

лабела

Сорт БЕЛЬМОНДА – середньорання, високоврожайна столова картопля преміум класу, відноситься до сортів, що довго розварюються, володіє чудовими смаковими якостями, довго зберігається. Відмінний товарний вигляд бульб: вирівняні, з гладкою шкіркою. Варто відзначити високу стійкість сорту до різоктонії, чорної цвілі, фітофторозу, появі іржі, чорних плям, а також вторинного проростання.Ціна одного кілограма насіннєвого матеріалу – 6 – 8 грн.

Також є і інші сорти, районовані для Волині…

Контактний номер телефону: 067 490 42 26

Comments are closed.